ISOSTAR sadarbībā ar Jūrmalas velomaratonu 2019, kas norisināsies 8. jūnijā piedāvā izaicinājumu

image

ISOSTAR sadarbībā ar Jūrmalas velomaratonu 2019, kas norisināsies 8. jūnijā piedāvā izaicinājumu

Kas jādara: 

- Aizpildi izaicinājuma pieteikuma formu zemāk
- Piedalies vienā no izaicinājumiem - endomondo.com/challenges/40319757 vai strava.com/clubs/braucuztourdefrance un cik vari, dalies ar šo ziņu ar saviem draugiem.
- Seko mūsu facebook pasākumam, kurā iegūsi svaigāko informāciju par pasākumu, kā arī tajā mēs paziņosim uzvarētāju - facebook.com/events/412122259611791

To visu izdarot tev izlozes veidā būs iespēja iegūt vienu no divām bezmaksas dalībām prestižajā L'Etape du Tour 2019 (vairāk info - www.letapedutour.com/en) kas norisināsies 21.jūlijā un ir viens īsts Tour de France posms un kurā piedalās vēl 15 000 tādi paši velobraucēji kā Tu no visas pasaules. Šis izaicinājums ir unikāls ar to, ka 15 000 dalībnieki šim pasākumam pieteicās un izpirka vietas 4 dienās un pašlaik vairs pieteikties nav iespējams. Sadarbība ar ISOSTAR šāda iespēja joprojām ir.

Iziacinājumā piedalās visi, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu L'etape de Tour sacensību dienā. Pieteikšanās uz šo izaicinājumu notiek līdz 6. jūnijam. Laimīgos paziņosim loterijā pasākuma dienā Tautas distances apbalvošanas laikā. Nekā savādāk balvu iegūt nevarēs, kā arī citai personai/pārstāvim tā netiks nodota. Ja balvas ieguvējs nebūs ieradies, tiks izlozēts nākamais balvas ieguvējs. 

Balvas:

- 2x galvenā balva - bezmaksas dalība kopā ar naudu ceļa izdevumiem 100 EUR 
- 5x motivācijas balvas - ISOSTAR sporta uztura paka 30 EUR vērtībā

Tas gan būs vareni - izbaudīt Tour de France īsto posmu un sajust to, ko sajūt PRO riteņbraucēji.

Dalības maksa Jūrmalas velomaratonam 2019 ir tikai 8 EUR un līdz 26. maijam piesakoties, saņemsi numuru un vietu koridorā atbilstoši iepriekšējā gada rezultātam.