ATJAUNOTS! Jūrmalas velomaratona norise pārcelta uz 30.augustu

image

ATJAUNOTS! Jūrmalas velomaratona norise pārcelta uz 30.augustu

Jūrmalas pilsēta kopā ar Piedzīvojumu sacensību apvienību aicina riteņbraucējus un arī sportisko aktivitāšu cienītājus uz tradicionālajam Jūrmalas velomaratonam, kura norise plānota 30. augustā Dzintaros. 

“Mēs, kopā ar Jūrmalas domi, cieši sekojam esošajai situācijai valstī saistībā ar covid-19 ierobežojumiem un, tāpat kā visi pārējie pasākumu organizatori, esam saņēmuši informāciju, ka sporta pasākumi var atsākties un, ja viss būs labi, tad augustā varēsim nodrošināt 1000 dalibnieku katrā distancē.”, tā sacensību organizators Jānis Vanags.

Starts un finišs tāpat kā iepriekš būs Dzintara prospektā blakus koncertzālei. Šogad dalībnieki varēs sacensties ierastajās trīs dažāda garuma šosejas distancēs: 37km ISOSTAR tautas distancē, 18,5km ģimenes distancē un 0.5-1km distancē bērniem. Gan dalībniekiem, gan pasākuma viesiem būs sarūpētas dažādas interesantas aktivitātes visas dienas garumā.

 “Jūrmalas velomaratons” ir viens no lielākajiem tautas velo sporta pasākumiem ne tikai šajā pilsētā, bet arī visā Latvijā, jo šīs populārās riteņbraukšanas sacensības jūnija pulcē tūkstošiem dalībnieku. Viskuplāk pārstāvēta, protams, ir Jūrmala, taču pasākumā piedalās arī vairāku citu Latvijas pilsētu un pagastu pārstāvji.

Jūrmalas velomaratona dalībnieku sastāvs meistarības ziņā ir ļoti dažāds, jo startē gan pazīstami sportisti, gan ikdienā ar riteni bieži braucošie, gan arī tādi, kuri uz riteņa uzkāpj samērā reti, taču allaž ir klāt šajā te jaukajā pasākumā jūnijā Dzintaros. Jūrmalas velomaratonā var ieraudzīt visu vecuma pārstāvjus: veterānus, pieaugušos, jauniešus un arī mazus bērnus. Jo īpaši ir gaidīti vecāki ar saviem bērniem, izmantot iespēju gan pašiem aktīvi pavadīt laiku, gan arī iedvesmojot un mudinot bērnus pasportot svaigā gaisā. Lai stiprinātu patīkamās atmiņas par Jūrmalas velomaratonu, organizatori katram dalībniekam sarūpēs īpašu Jūrmalas pilsētas piemiņas medaļu, ar ko tiks iepriecināts finišā.

Reģistrēties sacensībām un ar nolikumu iepazīties var www.jurmalasvelomaratons.lv. Reģistrējoties ar Jūrmalas iedzīvotāja karti, dalība Jūrmalas velomaratonā ir bez maksas. Pasākumu organizē “Piedzīvojumu sacensību apvienība” (X Events), uz velomaratonu aicina Jūrmalas pilsēta.