Jūrmalas velomaratonā spraigā finišā uzvar Ivars Milužs

image

Jūrmalas velomaratonā spraigā finišā uzvar Ivars Milužs

Svētdien, 30. augustā pie Dzintaru koncertzāles norisinājās Jūrmalas velomaratons, kur garākajā – ISOSTAR Tautas distancē pēc distancē pavadītām 39 minūtēm un 55 sekundēm uzvaru sprintā izcīnīja Ivars Milužs (Velo+ Bottari Baltic) un starp sievietēm ātrākā bija Olga Zaharova (Velo+ Bottari Baltic).

Saulainajos laika apstākļos sacensībās kopumā piedalījās vairāk kā 1500 dalībnieki, kuri visas dienas garumā devās Isostar Tautas 30km distancē, Garmin Ģimenes 15km distancē bet pirmskolas vecuma dalībnieki bērnu 0.5-1km distancēs. Pasākuma ietvaros norisinājās “Atklātais IeM un  policistu veločempionāts”, kurā atsevišķā ieskaitē piedalījās Latvijas iekšlietu struktūru darbinieki un kurā dzeltenos krekliņus saņēma, jeb ātrākie bija Juris Visociks no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un Diāna Jurēviča, kas pārstāvēja Reģionālās pašvaldības policiju.

“Sakām lielu paldies visiem daudziem dalībniekiem, kas piedalījās sacensībās un aktivitātēs visas dienas garumā. Pateicamies Valsts policijai par satiksmes drošību distancē, par ko esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju un Jūrmalas pilsētai par atbalstu.” Tā sacensību organizators Jānis Vanags.

Ģimenēm ar bērniem un pasākuma dalībniekiem, pasākuma rīkotāji bija sarūpējuši dažādas atrakcijas un aktivitātes. Pasākuma noslēgumā uz skatuves kāpa un dalībniekus priecēja dziedātājs Latvijas X Faktos dalībnieks Kevin Lenny.

Pasākumi organizatori bija parūpējušies, lai distances finišā ikviens dalībnieks saņemtu dzērienu, saldumus un godam nopelnīto Jūrmalas velomaratona svētku piemiņas medaļu no metāla, ar kuru varēja nofotografēties pie finiša zonas uzstādītā pasākuma bannera.

Pasākumu organizē “Piedzīvojumu sacensību apvienība” (XEvents), uz velomaratonu aicina Jūrmalas pilsēta.